Zahájení sezóny se blíží !!! (?)

06.05.2021

Podnik Moravia Cup RC Rally vstupuje do své již 9. sezony ale opět v velmi podivné době, kdy není zatím známo ani celkový počet závodů ani pevný kalendář. Vše je tvořeno "na koleně" ale i přes to věříme, že i letos se odejede dostatek podniků pro to aby sezona měla svého vítěze. Novinkou pro letošní ročník je vznik nové kategorie decentně nazvané VETERÁN do které  automaticky spadá každý přihlášený s ročníkem narození 1971 a starším. Doufáme, že kromě klasické věkové kategorie RALLY ACADEMY - tedy našich ratolestí (letos ročníky 2009 a mladší) budou k vidění i u "dědků" boje podobné těm co předvádějí všichni jiní ať už v hlavní kategorii nebo třeba v Pirelli Cupu.

Věříme, že všichni jsou už nažhaveni na zahájení sezony. Situace kolem Covidu je však nejasná a zatím nikdo neví , jaká pravidla budou platit v den plánovaného zahájení ročníku 2021.

Registrace byla spuštěna a pokud to bude jen trochu možné a nebude to nezákonné tak by se zahajovat mělo dle posledního plánu tedy 15.5.2021 na klasické již trati v Řepišti. S ředitelem závodu Pavlem Bortlem jsme ve spojení a o vývoji Vás všechny budeme informovat.

Malá ochutnávka z roku 2016

pro více foto klikněte ZDE