Šampionát Moravia Cup byl založen partou nadšenců, kteří uspořadali první "závod" v roce 2011 na zahradě u kamaráda Jiřího Záviše. Kompletní závody se uskutečnily v roce 2012 a od té doby jsme parta nadšenců.

Vznik: 2011

První sezona: 2012

Závodníků:  36

Počet závodů: 5

2013

Závodníků: 49

Počet závodů: 7

2014

Závodníků: 43

Počet závodů: 7

2015

Závodníků: 42

Počet závodů: 7

2016

Závodníků: 44

Počet závodů: 8

2017

Závodníků: 48

Počet závodů: 8

2018

Závodníků: 48

Počet závodů: 8

2019

Závodníků: 38

Počet závodů: 8

2020

Závodníků: 28

Počet závodů: 5

Sláva výtězům a čest poraženým

Hlavní Kategorie:

1. Lysák Tomáš 2. Charvát Jakub 3. Klinkáček Lubomír

Pirelli Cup:

1. Zika Pavel 2. Rohel Jan 3. Červenka Jan

Týmová Soutěž:

1. Škoda Samohýl Motor 2. Hornet Racing Team 3. PPC Team Plus

Rally Academy:

WRC2:

1. Gelnar Lukáš 2. Kužma Patrik 3. Zika Pavel

Hlavní Kategorie:

1. Charvát Jakub 2. Lysák Tomáš 3. Klinkáček Lubomír

Pirelli Cup:

1. Vacek Josef 2. Záviš Oliver 3. Machala Michal

Týmová Soutěž:

1. Škoda Samohýl Motor 2. Hornet Racing Team 3. Moribundus RC Rally Team

Rally Academy:

1-2. Klichová Zuzana 1-2. Klich Šimon 3. Klich Jakub

WRC2:

1. Záviš Oliver 2. Kuzma Patrik 3. Záviš Jiří

Hlavní Kategorie:

1. Charvát Jakub 2. Pavlát Petr 3. Klich Ondřej

Pirelli Cup:

1. Charvát Maťej 2. Hofman Patrik 3. Zika Pavel

Týmová Soutěž:

1. Škoda Samohýl Motor 2. Moribundus RC Rally Team 3. Hornet Racing Team

Rally Academy:

1. Czylok Aleš 2. Klichová Zuzana 3. Klich Šimon

Hlavní Kategorie:

1. Klinkáček Lubomír 2. Charvát Jakub 3. Šmarda Jan

Pirelli Cup:

1. Pástor Marek (SK) 2. Czylok Ladislav 3. Pastor Marek (SK)

Týmová Soutěž:

1. Hornet Racing Team 2. NHRC Team 3. Moribundus RC Rally Team

Rally Academy:

1. Záviš Oliver 2. Czylok Aleš 3. Zatloukal Patrik

Hlavní Kategorie:

1. Lysák Tomáš 2. Viktora Jan 3. Klinkáček Lubomír

Pirelli Cup:

1. Jeřábek Čestmír 2. Štěpaník Michael 3. Klich Václav

Týmová Soutěž:

1. Škoda Samohýl Motor 2. Hornet Racing Team 3. Moribundus RC Rally Team

Rally Academy:

1. Záviš Oliver 2. Zatloukal Patrik 3. Bortel Tomáš

Hlavní Kategorie:

1. Klinkáček Lubomír 2. Viktora Jan 3. Zatloukal Libor

Pirelli Cup:

1. Klich Jiří 2. Košík Jan 3. Czylok Ladislav

Týmová Soutěž:

1. Hornet Racing Team 2. NHRC Team 3. Moribundus RC Rally Team

Hlavní Kategorie:

1. Zatloukal Libor 2. Štěpaník Bedřich 3. Klinkáček Lubomír

Rally Classic:

1. Czylok Ladislav 2. Klich Ondřej 3. Košík Jan

Týmová Soutěž:

1. Ryo Rally Team 2. NHRC Team 3. Zava Racing

Rally Academy:

1. Bortel Tomáš 2. Záviš Oliver 3. Czylok Aleš

Hlavní Kategorie:

1. Záviš Jiří 2. Štěpaník Bedřich 3. Štěpaník Bedřich Jr.

Rally Academy:

1. Štěpaník Michael 2. Bortel Tomáš 3. Záviš Oliver