Konečné - Ročník 2018

Hlavní Kategorie: 1. Charvát Jakub 2. Lysák Tomáš 3. Klinkáček Lubomír

       Pirelli Cup: 1. Vacek Josef 2. Záviš Oliver 3. Machala Michal

            Týmová Soutěž: 1. Škoda Samohýl Motor 2. Hornet Racing Team 3. Moribundus RC Rally Team

                    Rally Academy: 1-2. Klichová Zuzana 1-2. Klich Šimon 3. Klich Jakub

                           WRC2: 1. Záviš Oliver 2. Kuzma Patrik 3. Záviš Jiří

Konečné - Ročník 2017

Hlavní Kategorie: 1. Charvát Jakub 2. Pavlát Petr 3. Klich Ondřej

       Pirelli Cup: 1. Charvát Maťej 2. Hofman Patrik 3. Zika Pavel

            Týmová Soutěž: 1. Škoda Samohýl Motor 2. Moribundus RC Rally Team 3. Hornet Racing Team

                    Rally Academy: 1. Czylok Aleš 2. Klichová Zuzana 3. Klich Šimon         

Konečné - Ročník 2016

Hlavní Kategorie: 1. Klinkáček Lubomír 2. Charvát Jakub 3. Šmarda Jan

       Pirelli Cup: 1. Pástor Marek (SK) 2. Czylok Ladislav 3. Pastor Marek (SK)

            Týmová Soutěž: 1. Hornet Racing Team 2. NHRC Team 3. Moribundus RC Rally Team

                    Rally Academy: 1. Záviš Oliver 2. Czylok Aleš 3. Zatloukal Patrik       

Konečné - Ročník 2015

Hlavní Kategorie: 1. Lysák Tomáš 2. Viktora Jan 3. Klinkáček Lubomír

       Pirelli Cup: 1. Jeřábek Čestmír 2. Štěpaník Michael 3. Klich Václav

            Týmová Soutěž: 1. Škoda Samohýl Motor 2. Hornet Racing Team 3. Moribundus RC Rally Team

                    Rally Academy: 1. Záviš Oliver 2. Zatloukal Patrik 3. Bortel Tomáš     

Konečné - Ročník 2014

Hlavní Kategorie: 1. Klinkáček Lubomír 2. Viktora Jan 3. Zatloukal Libor

       Pirelli Cup: 1. Klich Jiří 2. Košík Jan 3. Czylok Ladislav

            Týmová Soutěž: 1. Hornet Racing Team 2. NHRC Team 3. Moribundus RC Rally Team

Konečné - Ročník 2013

Hlavní Kategorie: 1. Zatloukal Libor 2. Štěpaník Bedřich 3. Klinkáček Lubomír

       Rally Classic: 1. Czylok Ladislav 2. Klich Ondřej 3. Košík Jan

            Týmová Soutěž: 1. Ryo Rally Team 2. NHRC Team 3. Zava Racing

                    Rally Academy: 1. Bortel Tomáš  2. Záviš Oliver 3. Czylok Aleš

Konečné - Ročník 2012

Hlavní Kategorie: 1. Záviš Jiří 2.Štěpaník Bedřich 3.Štěpaník Bedřich Jr.

        Rally Academy: 1. Štěpaník Michael 2. Bortel Tomáš 3. Záviš Oliver

                    Rally Academy: 1. Záviš Oliver 2. Zatloukal Patrik 3. Bortel Tomáš