Hlavní kategorie 2019 - registrované posádky

  Přijmení a jméno Karoserie Podvozek kat. WRC2 st.č.
1 Klinkáček Lubomír Toyota Yaris WRC Xray T3 12 T   3
2 Šmarda Jan Toyota Yaris WRC Tamiya XV-JS T   7
3 Velas Štefan Mitsubishi Lancer EVO X Tamiya XV-01 T,PC WRC2 57
4 Kotas Petr Mitsubishi Lancer EVO X Tamiya XV-01 T,PC WRC2 58
5 Klich Ondřej Ford Fiesta WRC Tamiya XV-01 T   4
6 Gelnar Lukáš Ford Fiesta WRC Tamiya XV-01 T WRC2 13
7 Hofman Patrik Ford Fiesta WRC Xray T3 PC   51
8 Zíka Pavel neznámá Tamiya XV-01 T,PC WRC2 52
9 Zíka Petr neznámá Tamiya XV-01 T,PC WRC2 54
10 Červenka Daniel Lancia Delta HF Integrale Tamiya XV-01 T,PC WRC2 59
11 Červenka Jan Lancia Delta HF Integrale Tamiya XV-01 T,PC WRC2 56
12 Machala Michał Ford Fiesta WRC '14   T   10
13  Kuźma Patryk Ford Fiesta WRC '14   T WRC2 11
14 Firlit Wojtek  Ford Fiesta WRC '14 Tamiya XV-01 T,PC WRC2 53
15 Majdak Tomasz  Ford Fiesta WRC '14   T,PC WRC2 60
16 Pírek Vlastimil  Hyundai I20 WRC Ssf PC N WRC2 62
17 Mostowik Jaroslaw  Citroen Xsara Tamiya XV-01   N WRC2 16
18 Mostowik Jan  Subaru Impreza WRC Tamiya XV-01 RA N WRC2 17
19 Gamoń Piotrek  Subaru Impreza WRC Tamiya XV-01 PC N WRC2 63
20 Karkut Damian  Ford Focus WRC Tamiya XV-01   N WRC2 15
21 Urbańczyk Mariusz  Skoda Octavia WRC Rally Legend PC N WRC2 64
22 Łazarowicz Kuba  Toyota Yaris WRC Tamiya XV-01 PC N WRC2 65
23 Kołodziej Dawid  Ford Escort WRC Tamiya XV-01   N WRC2 18
24 Vacek Josef Citroen Xray     9
25 Bortel Pavel BMW 3 E90 320 Tamiya XV-01   WRC2 14
26 Bortelová Karolína Škoda Fabia R5 Tamiya XV-01 PC N WRC2 20
27 Pástor Marek ml. Toyota Yaris WRC XV-01 Evo 18 T   5
28  Pástor Marek Toyota Yaris WRC XV-01 Evo 18 T   8
29 Charvát Jakub Škoda Fabia R5 Xray T   1
30 LysákTomáš Škoda Fabia R5 Xray T   2
31 Viktora Jan Škoda Fabia R5 Xray T   6
32 Hanzel Henryk Subaru Impreza 2008 WRC Tamiya XV-01 PC WRC2 55
33 Hanzel Tomasz Subaru Impreza 2008 WRC Tamiya XV-01 PC N WRC2 61
34 Synek Patrik Toyota Yaris WRC Tamiya XV-01   WRC2 12
35 Wicik Krzysztof Škoda Fabia WRC Tamiya XV-01 PC N WRC2 66
36 Střihavka Marek Toyota Yaris WRC Assoc. DXTA T   19
37 Knesl František Škoda Fabia WRC Tamiya XV-01 PC N WRC2 67
38 Rohel Jan Lancia Delta HF Integrale Xray T4 ER PC N WRC2 68
39 Machaczka Dawid  Subaru Impreza WRC Tamiya XV-01   N WRC2 21
40 Grác Jakub  Nissan Skyline R34 GT-R SNRC Blaze R2   N WRC2 22
41 Gomoła Rafał Subaru Impreza Tamiya XV-01   N WRC2 23
42 Kolomaznik Pavel Lancia Stratos Tamiya XV-01 PC N WRC2 69
43 Szostek Pavel Toyota Yaris WRC Tamiya TT-01   N WRC2 24
44 Burejza Adrian Subaru Impreza WRC     N WRC2 25
45 Wojnas Adam Mitsubishi Lancer EVO VI HSP FF   N WRC2 26
46 Wos Krzysztof Mitsubishi Lancer EVO X Tamiya XV-01   N WRC2 27
47 Wos Magdalena BMW M3 Strada   N WRC2 28
48 Słoniewski Piotr VW Scirocco II Tamiya FF-03   N WRC2 29
49 Bucki Piotr Subaru Impreza WRC 07 strada tc   N WRC2 30
50 Wisniowski Andrzej Subaru Impreza WRC Tamiya TT-01   N WRC2 31
51 Wisniowski Maciek Peugeot 106 Tamiya TT-01 RA N WRC2 32
52 Pilch Michał Subaru Tamiya XV-01   N WRC2 33
53 Grabowski Dawid Mitsubishi Lancer Evo VII Tamiya TB-05   N WRC2 34
54 Grabowski Oliwier Subaru Impreza WRC Tamiya XV-01   N WRC2 35

 

PC - Pirelli Cup   

WRC2 - kategorie WRC2

N WRC2 - nový závodník v kategorii WRC2   

T - týmová soutěž

Registrovaná posádka do šampionátu

Neregistrovaná posádka do šampionátu   

Mitsubishi Lancer EVO VI