OSTRAVA!!! za dveřmi….

10.07.2013 12:01

Právě byla ukončena registrace posádek na  nejbližší  sobotní závod v Ostravě. Účast bude poměrně velká – když vezmeme v úvahu, že je období prázdnin a dovolených. Přihlásilo se 27 posádek. O body v kategorii Classic bude bojovat 9 posádek. Opět uvidíme novou tvář – dalšího juniora  tentokrát z PL. Malý Kuba rozšíří kategorii Rally Academy už na 6 posádek.

 Je to první závod v hlavním městě Moravskoslezského kraje – a jeho přípravou se zabývá ostravská dvojice z  San Carlo Rally Teamu. A co nás čeká? Aby zdejší informace nebyly pouze domněnkami a přebiráním informaci jen od pořadatelů – vedení Moravia Cupu se rozhodlo zjistit stav na místě.

Bude se jednat o poměrně náročnou na terén rally s mnoha náročnými sjezdy a výjezdy. Mnohotvárnost povrchů – od jemného štěrku, přes asfalt po hrubé kamení, kde jen mírně uvolněný šroubek může způsobit neobvyklé potíže – bude určitě víc než zajímavá. Trať ještě nebyla definitivně ukončena a je možné, že dojde ještě k dílčím změnám. Mnoho bude záležet i na rejdu vozů – neboť mnohé části jsou opravdu velice úzké.

Každý bude muset ukázat co v něm je. Věříme, že předpověď bude pro sobotní závod přívětivé a že se obejdeme bez trvalejšího deště.

Ještě opakuji informaci od pořadatelů: možnost vyložení veškerého zázemí u brány – a nutnost přeparkovat vozy na ul. Hladkovské – do odstavného pruhu.

Takže RC Rally zdar a v sobotu v OSTRAVĚ!!!  na viděnou !

 

 

 

 

 

Vedení Rally Ostrava původní špionážní fotky sundalo z webu.

 

 

 

 

 

Fotky byli naprosto zavádějíci a po dvou dnech práce s skutečností vůbec nemají nic společného !

"Henry to nám nedělej ! ;) "

 

Kalendář závodů 2020

18.4 Cieszyn PL

2.5. Rychvald

16.5. Řepiště

6.6. Vysočina

27.6. Suchdol n. O.

29.8. Suchdol n. O.

5.9. Třanovice

26.9. Čelechovice

3.10. Šumvald