Volná debata

Datum: 28.09.2015

Vložil: Josef Vacek

Titulek: Foto z 3.Hella RC Rally Šumvald

https://gordonfly1.rajce.idnes.cz/26.9.2015_-_3.Hella_RC_Rally_Sumvald/

Datum: 01.04.2015

Vložil: Honza Š

Titulek: Řemínky Xray

Ahoj sehnal jsem řemínky na xray. jsou to délky 189, 183, 513 pokud někdo bude mít zájem, tak napište.

Datum: 26.03.2015

Vložil: Franta

Titulek: Dráha v Karviné

V Karviné se už něco děje, počasí přálo, tak jsem se do toho pustil. Až na ty travnaté drny, ale na postřik je ještě brzy. Na 2/3 dráhy se už dá trénovat? testovat? ale hlavně prohnat nohy a auto. :-)
https://karvina-raj.rajce.idnes.cz/Pribeh_drahy_2015/

Datum: 26.03.2015

Vložil: Henry

Titulek: Re: Dráha v Karviné

Franto velká poklona. Opravdu jsi musel máknout. Je vidět , kolik Tě to opět stálo práce. Uvidíme jak to dopadne ale je možné, že Jirka K. s dětmi by se občas objevil a já věřím, že se mi podaří letos na dráze objevit taky častěji. Víc rukou a hlaviček možná ještě něco může vymyslet...

Datum: 22.01.2015

Vložil: Moraviacup

Titulek: Návrh sedmého podniku

Jelikož se iniciativě meze nekladou dostali jsme nabídku k sedmému podniku sezóny.
Místo konání sice trochu z ruky

https://www.google.cz/maps/@49.5599885,16.2045894,129m/data=!3m1!1e3


ale jelikož by se jelo v létě nebyl by to možná problém.
Nabídnuté termíny jsou:

25.-26.7. nebo 15.16.8.

Bylo by super , kdyby jste se k tomu postupně vyjádřili, zda tato nabídka je pro Vás zajímavá.

Datum: 22.01.2015

Vložil: Beďa

Titulek: Návrh sedmého podniku :

Ahoj tak za mě jsem pro a určitě klukům rád vrátím jejích účast u nás na závodech .

Datum: 22.01.2015

Vložil: Franta

Titulek: Re: Návrh sedmého podniku

Já jsem pro, kousek vedle mám rodinu, tak mám i kde přespat. Oba termíny mi vyhovují, když tak si vemu dovolenou.

Datum: 22.01.2015

Vložil: Zava

Titulek: Re: Návrh sedmého podniku

Za mě jedině ten srpnový termín, červenec jsem na dovolené

Datum: 22.01.2015

Vložil: Luboš

Titulek: Re: Návrh sedmého podniku

Zdar Henrymu jsem těch datumů posílal více a jsou to tyto
11.-12.4.
2.-3.5.
23.-24.5.
13.-14.6.
25.-26.7.
15.-16.8.
kdybych mohl závod pořádat.

Datum: 22.01.2015

Vložil: Beďa

Titulek: Re: Re: Návrh sedmého podniku

duben nebo srpen to by asi bylo nejlepší abychom nenahustili závody moc na sebe . A nezapomeňme na ten pokus s Rallycrossem u Jirky . Nechám to na Vás

Datum: 23.01.2015

Vložil: Jirka K.

Titulek: Re: Návrh sedmého podniku

Oba termíny mám zatím volno. Takže jo.

Datum: 24.01.2015

Vložil: česťa

Titulek: Re: Re: Návrh sedmého podniku

Já jsem určitě taky pro termín je mi zatím jedno se podřídím většině

Datum: 25.01.2015

Vložil: Libor

Titulek: Re: Re: Re: Návrh sedmého podniku

Za mne OK je to blíž než do Karvineé :-) Klidně dojedem. Termín zatím neřeším nic tam nikde zatím nemám.

Datum: 26.01.2015

Vložil: Luboš

Titulek: Re: Návrh sedmého podniku

Zdar, takže podle toho, jak tady všichni píšete, by vám všem nejvíc vyhovoval termín 15.-16.8. Mám to teda začít na tento termín chystat?

Datum: 26.01.2015

Vložil: Jirka K.

Titulek: Re: Re: Návrh sedmého podniku

Jo jdi do toho. Jak dáš termín tak se přizpůsobíme.

Datum: 28.01.2015

Vložil: Pavel a Tomáš

Titulek: Re: Návrh sedmého podniku

kdyby to šlo tak prosím o sobotu - důvod - obě neděle mi vychází šichta a v srpnu v neděli Tom odjíždí na tábor, pokud to nepůjde tak to bude druhý závod , kterého se nebudeme moci ůčastnit :-)

Datum: 02.10.2014

Vložil: San Carlo Team

Titulek: Náš kompletní návrh, nápad na skupiny pro rok 2015.

V našem návrhu kategorii je hlavní záměr, motivace sledovat výsledky KAŽDÉ rychlostní zkoušky a bojovat o KAŽDOU vteřinu pro KAŽDÉ auto na startu !

1) Major CUP
(absolutní a tedy hlavní šampionát, žádná omezení účastní se všichni registrovaní bez rozdílu pneumatik, věku, karoserie, náhonu)
"Záměr ? zde bude bojovat hlavně TOP10 aut šampionátu a ukáže se zde žebříček kvalit na další sezónu."

2) Pirelli CUP
(možnost pouze jednoho druhu pneumatik Pirelli. Změna o proti letošnímu ročníku, podmínka možností registrace bude mimo TOP10 absolutního pořadí účastníků šampionátu M.C 2014. Účastník tohoto Cupu nemůže být registrován v Slow Cup.)
"Záměr ? zde bude bojovat hlavně středně rychlí piloti od cca 11 do 20 míst absolutně roku 14´. "

3) Slow CUP
(registrace pouze pro účastníky Moravia Cupu 2014, kteří dosáhli max. na 10b absolutně, volná volba pneumatik i karoserie. Účastník tohoto Cupu nemůže být registrován v Pirelli Cup.)
"Záměr ? motivační šampionát pro nebodující v žádné kategorii. Cílem pro tuto skupinu lidí je být co nejlepší zde a soustředit se pouze na tento CUP. "

4) Academy CUP
(registrace možná max. do 15let(?) věku dovršeného 2015)
"Záměr ? věkově dosti otevřený šampionát pro děti a jejich šikovné ruce. Věk by se měl přizpůsobit, aby pojal co největší možnou míru dědí, ale s ohledem na jejich kvalitu. Tzn. bude-li na seznamu jediný 15letý pilot a bude-li jezdit časy diametrálně lepší, kategorie bude do 14let bude-li jezdit konkurenční časy pro mladší účastníky bude kategorie do 15let. Vše by měla důkladně zvážit generalita s ohledem na výsledky roku předešlého."

5) Team Cup
(stejné pravidla r.2014).
"Záměr ? mít oku lahodící UP s týmovým nádechem barev. A mít tabulku, která je také dílem více posádek než jedné."

A co nově příchozí ?
Pojedou automaticky Major CUP a mohou závodit v Academy či Team Cup. Po jejich první sezóně se usadí v celkové tabulce a jejich druhou sezónu již mohou jed dle umístění v jejich první sezóně Pirelli či Slow.

Myslíme, že tato varianta rozdělení dává možnost bojovat o každý tabulkový bod všem co přijedou na závody bez rozdílu kvality, zkušeností či věku.

Ohledně nákladu na poháry je vše záležitostí domluvy. Jsme velcí kluci a myslíme, že poháry stačí pro děti a pro reprezentaci šampionátu pro hlavní kategorii(MAJOR CUP). Teamy, Pirelli a Slow kategorie by stačilo něco upomínkového (medaile, kus papíru atd...)

Team San Carlo RC RALLY.

Datum: 29.09.2014

Vložil: Pavel a Tom

Titulek: Šumvald

Tak paráda na závěr, počasí vyšlo, technika nezradila, ruce celkem šlapaly, i když nohy byly o hodně pomalejší než auto .. asi to tam přejmenuji na fitnes-speed arena ... zkrátka parádní závěr sezóny Libore a spol dík, hlavně děkuji všem za skvělé okamžiky strávené s partou skvělých lidí.

Datum: 29.09.2014

Vložil: Standa

Titulek: Návrh Pirelli Cup 2015

Registrace možná mimo absolutní TOP10 2014. = jezdí nás cca + - 30aut na závod. 1/3 (TOP10) závodí v absolutním pořadí o bednu a hlavně jsou "ve hře". Pro ostatní což je 2/3 lidí by byla přístupná kategorie Pirelli. Po závodě má člověk plnou hlavu řízku a jiných pochutin, takže se nedivte proč až teď. I když jak to známe, návrhu ještě bude do zahájení 2015 x a schvalovací proces a konečná tečka Henryho je ještě daleko. Tak přejí všem plno kvalitních nápadu, konstruktivních řešení a kdo už letos nepojede někam jinam závodit příjemně strávenou zimní pauzu od RC Rally !

Datum: 08.09.2014

Vložil: Franta

Titulek: Dráha v Karviné

Byl jsem si dnes podrobně prohlídnout dráhu po závodech. Obstála na jedničku, až na pár prošlápnutých krtčích tunýlků. Jinak, nikde vydřené od aut jako loni, je vidět, že po dvou letech, je už dráha stabilní, co mě mile překvapilo, byl letos nový kopec, který vydržel. Taky jsem sledoval na závodech, co by chtělo vylepšit. Dost se jezdilo po trávě, místo po cestičce, hlavně v místě, kde je odbočka ke stromům, i mě to tam kolikrát uteklo, takže příští rok, dáme kloboučky, které se musí objet, mám jich dost. Co bylo super, nikde nebyla ani jedna přetržená páska, a že se po nich jezdilo v technické části. :-)
Pro příští rok, bych chtěl vyrovnat a zvětšit prostor pro ÚP, už jsem začal. Taky bych chtěl nějaké cestičky vysekat v travnaté části, tak aby celkové časy i těch nejrychlejších, nešly aspoň pod 3 minuty, nějaké plány na realizaci, už mám v hlavě, uvidím.
Počasí a i načasování závodu vyšlo super, dnes už je komplet celá dráha zasypaná listím, tohle uklidit, jedině motorovým fukarem, ale i tak to listí stále padá, hrůza. Elektřinu jsme nemuseli platit, je za sbírání míčků.
Pokud máte někdo nějaké náměty nebo připomínky co zlepšit, sem s nimi. Když to bude v mých možnostech, zařídím.

Datum: 11.08.2014

Vložil: San Carlo Team

Titulek: Suchdol

Moc děkujeme všem, kteří se více či méně podíleli na rally v Suchdole ! Krásná a velice dobře sjízdná rally s radostí vodit auto ! Paráda ! Moc děkujeme za krásný zážitek z sobotního závodu !!!! Díky !!!

Datum: 11.08.2014

Vložil: Luboš

Titulek: Suchdol

Zdar také bych chtěl poděkovat organizátorům za perfektně připravenou trat a perfektní průběh závodu.Jinak si myslím že to byla perfektní příležitost díky profilu tratě na přípravu na následující závod u Franty moc už se těším Zdar.

Datum: 11.08.2014

Vložil: Libor a NHRC

Titulek: Suchdol

Za náš tým a za mou osobu musím jen poděkovat za super závod. Konečně se dařilo i mě, tak to jsou body plus :-) Kluci super, dle mne na jedničku. A cesta domů jedna velká sranda a luxusní bouřka :-)

Datum: 11.08.2014

Vložil: Libor

Titulek: Ondřejov a Jeseníky

Super dva víkendy, krásné závody jen ty mé výkony stojí poslední dobou za prdlačku. Holt jsem něco zkusil a nedopadlo to. Už ať jsou ty exkluzivní fotky... co Stando :-) Už se těším na další závody do Suchého dolu.

Datum: 02.07.2014

Vložil: Viki

Titulek: Ondřejov 2014

Hergot mě se tam líbilo. Fakt pořádná akce. A ten řízek bodl.Jinak bych po cestě domů zkapal hlady. Nejlepší bylo jak jsem si zkoušel tříkolku. Je to zážitek, tak mi ani nevadí jak jsem dopadl. Nemáte náhodou nějak zdokumentované moje pochroumané vozidlo? A ty kolíky byly super. V první RZtě mě vyškolily a pak už se jelo parádně.

Datum: 02.07.2014

Vložil: Honza Š

Titulek: Ondřejov 2014

Super zavod, pochvala vsem co se podileli na priprave, parada. S fotkama jsem si pohl a tady jsou: https://jansmarda.rajce.idnes.cz/3._Countryside_Rally_Ondrejov%2C_rc_rally/

Datum: 02.07.2014

Vložil: Luboš

Titulek: Ondřejov 2014

Zdar díky Béďo za perfektně nachystaný závod a perfektní organizaci trat opět paráda tak jako loni akorát ty nešťastné kolíčky ale když si na ně člověk zvykl tak se to dalo a hlavně to bylo pro všechny stejné jinak poděkuj všem co ti s tím pomáhaly a ještě gratulace k umístění na vlastním závodě.

Datum: 02.07.2014

Vložil: Franta

Titulek: Ondřejov 2014

Béďo, gratulace ode mne za bednu , já věděl že to dokážeš. Byl to určitě krásný a napínavý závod. Gratulace ode mne také San Carlo Team, za získané body.

Datum: 14.05.2014

Vložil: Michal Zatloukal

Titulek: Počasí

Zdravím. Chci se Vás zeptat jak to u Vás vypadá s počasím? Podle předpovědí nemá být nic moc a má prý dost pršet... Nemůže být závod s důvodu nepříznivého počasí zrušen nebo přesunut na jiný termín?

Datum: 20.10.2013

Vložil: TRESTLES RC rally Team

Titulek: Poděkování

Taky za náš tým chci poděkovat všem v Šumvaldě a okolí, kteří se podíleli na bezproblémovém průběhu posledního letošního podniku druhé sezony Moravia Cup RC Rally - Hella rally Šumvald.
Trať byla kombinací rychlých a taky hooodně technicky úzkých části (mne osobně se líbila velice i když výsledkově to tak nevypadá).
poděkovaní patří Liborovi a samozřejmě všem okolo něho, kteří ať už na trati nebo při občerstvování všech posádek dělali vše co nám uviděli na očích.
Hospodskému poděkuj za výbornou večeři a za možnost důstojně ukončit sezonu.
Poděkování patří taky všem, kteří se v tomto roce rozhodli věnovat čas a svoje úsilí a uspořádali jeden z sedmi vydařených podniků.Díky všem za účast a v nové - určitě zase o něco lepší sezoně 2014 - NA VIDĚNOU!!!!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

 

6. sezona ukončena

Děkujeme všem příznivcům

za přízeň a těšíme se na ročník 2019