13.6.2020 Řepiště 

Místo konání, mapa: Řepiště, ul Mírová

Zahájení registrace: 1.2.2020 8:00

Ukončení registrace: 12.6.2020 18:00

Povrch, Počet RZ: 9, tráva

Ředitel soutěže, kontakt: Pavel Bortel tel.: 776 011 968

Kapacita startovního pole: 40

Poznámka:

Velký stan Je k dispozici

Je nutné dodržovat rozestup minimálně 2 metry - jak mezi závodníky, tak mezi stoly. 

el.220V, WC , bufet v budově tělocvičny (káva, limo atd )

Občerstvení (pitný režim) od cca 10:00 hospoda u stadionu (pivo,limo atd, ) nevaří ale mají tzv "alobaly" do microvlnky

Startovné u paní Bortelové do 9:00

Parkování v místě závodu.

Časový harmonogram:

Prezentace, přejímka: 8.20-8.50

Shekedown: 8.20-8.45 pouze vozidla po přejímce

Voza do UP: 8.45

Zahájení soutěže, diskuze: 8.50.-8.55

Start 1 RZ: 9.00 dále dle harmonogramu na místě

1. RZ. Úvoz

2. RZ Kostelíček - servis

3. RZ Vinohradská

4. RZ Slezská - servis přeskupení

5.RZ Urbišovka

6.RZ Ostravice - servis

7.RZ Peduánská

8.RZ Solná stezka - servis

9.RZ Kolem světa

Registrace do závodu


Přihlášené posádky do závodu

Registrované posádky: 17

Odhlášeno: 0

St. #

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

Jméno

Lysák Tomáš

Charvát Jakub

Klinkáček Luboš

Viktora Jan

Marek Pástor ml. (SK)

Klich Ondřej

Pástor Marek (SK)

Šmarda Jan

Gelnar Lukáš

Machała Michał (PL)

Kuźma Patryk (PL)

Zika Pavel

Červenka Jan

Rohel Jan

Hofman Patrik

Majdak Tomasz (PL)

Wicik Krzysztof (PL)

Firlit Wojtek (PL)

Bortel Pavel

Velas Štefan

Červenka Daniel

Bortelová Karolína

Zika Petr

Kotas Petr

Karkut Damian

Kolomazník Pavel

Gomoła Rafał (PL)

Mostowik Jaroslaw (PL)

Mostowik Jan (PL)

Gamoń Piotrek (PL)

Wojnas Adam

Klich Jiří

Klich Šimon

Klichová Zuzana

Klich Jakub

Bucki Piotr (PL)

Knesl František

Klich Ondřej jun.

Krejčí Miloslav

Šmid Ondřej

Hruška Tomáš

Šíma Petr

Topinka Richard

Topinka Jindřich

Topinka Robert

Fojcik Jakub

Auto

ŠKODA Fabia Rally2 evo

ŠKODA Fabia Rally2 evo

VW Polo R5

ŠKODA Fabia Rally2 evo

Toyota Yaris WRC

Ford Fiesta WRC

Toyota Yaris WRC

VW Polo R5

Ford Fiesta WRC

Hyundai i20 Coupe WRC

Hyundai i20 WRC'18


Lancia Delta HF

Škoda Fabia R5

Ford Focus WRC

Hyundai i20 Coupe WRC

Skoda fabia 2

Hyundai i20 Coupe WRC

BMW M3 E9X

SUBARU IMPREZA 2008

Lancia Delta HF Integrale

ŠKODA Fabia Rally2


SUBARU IMPREZA 2008

Ford Focus

Škoda MTX 160

Subaru Impreza 2008

Peugeot 306 Maxi

Peugeot 306 Maxi

Hyundai i20 Coupe WRC

VW Polo WRC

Ford Fiesta WRC

Ford Fiesta WRC

Ford Fiesta WRC

Ford Fiesta WRC

VW polo WRC

Škoda Fabia WRC

Ford Fiesta

VW Polo WRC

VW Polo WRC

VW Polo WRC

Ford Fiesta RS WRC

Subaru Impreza WRC 07

Subaru Impreza WRC 07

Subaru Impreza WRC 07

Hyundai i20 Coupe WRC

Tým

T

T

T

T

T

T

T

T

T

T

T

T

-

-

-

T

-

-

-

T

-

-

T

T

-

T

-

-

-

-

-

T

T

T

T

-

-

-

T

T

T

-

T

T

T

-

PC

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

PC

PC

PC

-

PC

PC

-

-

PC

PC

-

-

-

-

PC

PC

-

PC

PC

PC

PC

PC

-

PC

PC

-

-

PC

PC

PC

PC

WRC2

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

-

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

WRC2

ACADEMI

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

A

-

-

-

A

A

A

-

-

A

-

-

-

-

A

A

-

-