Registrace  5.RC Rally Suchdol 23.9.2017

Registrace byla ukončena
 
Přihlášeno: 30
 
RA - Rally Academy  ( 6 ), PC - Pirelli cup ( 9 )

St.číslo

Jezdec - team

Auto

kat.

1.

Klinkáček Lubomír - Hornet Racing Team

Citroen DS3 WRC

T

2.

Charvát Jakub - Škoda Samohýl Motor

Škoda Fabia R5

T

3.

Šmarda Jan - Hornet Racing Team

Citroen DS3 WRC

T

4.

Klich Ondřej - Moribundus RC Rally Team

Ford Fiesta WRC

T

5.

Zatloukal Libor -NHRC Team

30oda 130LR

T

6.

Štěpaník Bedřich -  LIQUI MOLY- LAMONT racing

VW Polo R WRC

T

7.

Klich Jiří - Moribundus RC Rally Team

Ford Fiesta WRC

T

8.

Viktora Jan - Škoda Samohýl Motor

Škoda Fabia R5

T

9.

Lysák Tomáš - Škoda Samohýl Motor

Škoda Fabia R5

T

10.

Pástor Marek ml. - RC Rally Slovakia team

Škoda Fabia R5

T

11.

Jeřábek Čestmír - MONSTER RC Rally team

Ford Focus WRC

T

12.

Pástor Marek - RC Rally Slovakia team

Škoda Fabia R5

T

13.

Czylok Ladislav - ALF Team

Ford Fiesta 2015

T

14.

Klich Václav - MONSTER RC rally team

Ford Focus WRC

T

15.

Záviš Jiří - LIQUI MOLY- LAMONT racing

VW Polo R WRC

T

16.

Moural Standa - San Carlo Shock

VW Polo R WRC

 

17.

Vondrák Vašek - San Carlo Shock

VW Polo R WRC

T

18.

Knesl Pavel - San Carlo Shock

VW Polo R WRC

T

19.

Czylok Aleš - ALF Team

Ford Fiesta 2015

T, RA

20.

Klichová Zuzana - Moribundus 2 

Ford Fiesta WRC

RA

21.

Klich Šimon-  Moribundus RC Rally Team

Ford Fiesta WRC

RA

22.

Vondráková Eliška - /

Škoda Fabia S2000

RA

23.

Moural Martin - / 

Suzuki SX4

RA

24.

Zavíšová Agáta - /

Ford Focus RS WRC

RA

25. Klich Jakub - / Ford Fiesta WRC RA
26, Pvlát Petr VW Polo R WRC  
27. Synek Patrik Hiundai i20 WRC  
28. Tecl Florian Ford Fiesta WRC RA
29. Zámečník Lukáš Škoda Fabia R5  
30. Kňakal Jan - RC iAutodíly motorsport Škoda 130RS  
31. Gamoń Piotr - / (PL) Audi Quatro  
32. Kołodziej Dawid - / (PL) Subaru Impreza WRC  
33. Machała Michał - /(PL) Tozota Celica  
34. Košíček Pavel Subaru Impreza WRX 2008  
35. Pekař Josef VW Polo WRC  
36. Pekařová Martina Peugeot 208T16 RA
71. Bednář Jan Škoda Felicia Kit-Car 1500  
74. Střihavka Marek Citroen DS3 WRC  
75. Korhelová Martina Škoda Fabia R5  
       
       

51.

Štěpaník Michael - /

Škoda Fabia S 2000

PC

52.

Záviš Oliver - /

Subaru Impreza WRC S12b

T

53.

Knesl František - /

Škoda Fabia WRC

PC

54.

Bortel Tomáš - ToPa Team

BMW 3 E90

PC,T

55.

Zatloukal Patrik - NHRC Team

Škoda 130 LR

PC,T, RA

56.

Bortel Pavel - ToPa Team

BMW 3 E90

PC,T

57.

Hanzel Henryk - Zameček Petrovice  RallyTeam

Subaru Impreza WRC 2008

PC,T

58.

Hanzel Tomasz - Zameček Petrovice RallyTeam

Subaru Impreza WRC 2008

PC,T

59.

Zíka Pavel - RC Team SKP Český Těšín

Citroen DS3 WRC

PC,T

60.

Velas Štefan - RC Team SKP Český Těšín

Citroen DS3 WRC

PC,T

61.

Kotas Petr - RC Team SKP Český Těšín

Citroen DS3 WRC

PC,T

62.

Červenka Daniel - Cerv Martini Team

Lancia Delta Integrale

PC,T

63.

Červenka Jan - Cerv Martini Team

Lancia Delta Integrale

PC,T

64.

Hofman Patrik - /

Subaru WRX

PC

65.

Firlit Wojtek - /

Ford Focus WRC

PC

66

Zatloukal Radim  - /

Škoda 130 LR

PC,T,RA

67.

Zíka Petr - /

Subaru Impreza WRC PC

70.

Charvát Matěj - /

Subaru Impreza WRC 07 PC,T

69.

Vacek Josef - /

Citroen DS3 PC

 

 

   
       


Nepřihlášen    Řádně odhlášen

 

Přihlášen       Odhlášen po termínu   Přihlášen po termínu